< Όλα τα θέματα

Δυσοσμία στην Καραϊσκάκη

Χθες το βράδυ σε μεγάλο μέρος κατά μήκος της Στρατάρχου Καραϊσκάκη υπήρχε μία έντονη δυσοσμία. Δεν γνωρίζω αν ήταν απλά από τα σκουπίδια ή αν έσπασε κάποιος αγωγός αποχέτευσης, όμως ο δήμος θα πρέπει επιτέλους να κάνει κάτι.

Στον δρόμο που υποτίθεται ότι είναι ο καθρέφτης της πόλης είναι απαράδεκτο να υπάρχει αυτή η κατάσταση.

1 σχόλιο

  • Ο/Η SUBCOMMANTANTE MARCOS λέει:

    οσο θα υπαρχουν αυτοι οι καδοι στη γωνια σαμου κ καραισκακη κατά παραβαση κωδικα οδικης κυκλοφοριας, νομοθεσίας για πεζοδρομια, κατασκευες σε κοινοχρηστους χωρους, ελλειψη στοιχειώδους προνοιας για ολους τους δημότες κατά διδαγματα της κοινης πειρας και της νοημοσύνης του μεσου ανθρωπου, οσο τα επαγγελματικα συμφεροντα που διαπλεκονται με τις υπηρεσίες του δημου και συγκεκριμένους αιρετους που ενώ ειναι υποχρεωμένοι να διαφυλάσσουν το δημοσιο συμφέρον παραπλανουν εξωφθαλμα, οσο ο εκάστοτε δήμαρχος κανει μικροπολιτικη με τις θεσεις των καδων και για να εχει το κεφαλι του ησυχο από τις διαμαρτυρίες των ευνοημενων όχλων που εχουν μεσον στην υπηρεσια καθαριοτητας η ειναι υπαλληλοι του δημου , οσο οι κυριες συνταξιούχοι υποδεικνυουν στις γειτονιες τις θεσεις σταθμευσης περιμενοντας ηδονοβλεπτικα τη τυχον συγκρουση οχημάτων για να σπασουν τη μονοτονια τους όχι μονο ο πεζοδρομος θα βρωμάει όπως και ολη η πόλη μας από τους απλυτους καδους και τα μαγειρικα καταλοιπα ελαιων που ριχνουν στα φρεατια των ομβριων αλλά και από την δυσωδία των ανθρωπων που μας διοικουν ..ηθικο πλεονεκτημα απωλεσθεν μετα τη πρωτη φορα αριστερα…

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK