< Όλα τα θέματα

Διπλοπαρκαρισμένα

Διπλοπαρκαρισμένα οχήματα στην οδό Αγωνιστών Στρατοπέδου, ιδιαίτερα στο ύψος με την Πλαστήρα και Χιου! Υπάρχει σοβαρός κίνδυνος ατυχήματος καθώς τα αυτοκίνητα αναγκάζονται να μπαίνουν στο αντίθετο ρεύμα για πάρα πολλά μέτρα. Γιατί δεν είναι ένα το διπλοπαρκαρισμένο είναι πολλά. Το πρόβλημα παρουσιάζεται σε όλο το δρόμο αλλά ιδιαιτερα στη διασταύρωση με την οδό Πλαστήρα . Πρέπει να συζητηθεί και να βρεθεί μια λύση. Υπάρχει κίνδυνος ατυχήματος. Ως αφορμή για αυτά που γράφω ήταν το κόλλημα ενός λεωφορείου σημερα 16/12 για 10 λεπτά περίπου στις οχτώ παρα! Παρόμοιο πρόβλημα υπάρχει και στην οδό Καραϊσκάκη στο ύψος που βρίσκονται οι τράπεζες!

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK