< Όλα τα θέματα

Διασταυρωση Δαβάκη και Δωδεκανήσου – βαρέλια και σκουπίδια πάνω στο φρεάτιο ομβρίων.

Βέβαια από το κανονισμο καθαριότητας απαγορεύεται και η τοποθέτηση κάδων πάνω στα φρεάτια ομβρίων- τώρα βέβαια αφου στη πολη μας και η ιδια η υπηρεσία καθαριότητας δεν τηρεί τις κανονιστικές πράξεις που την αφορούν και βαρέλια θα δούμε και οτιδήποτε άλλο. Ο δημότης άλλωστε δεν έχει να φοβηθεί τίποτα, δημοτική αστυνομία δεν υπάρχει, αστυνομία γενικώς δεν έρχεται ακόμα και όταν καλούμε το 100, επόπτης καθαριότητας -ποιος είναι αυτός;; Αλήθεια τα βαρέλια είναι άδεια ή μηπως περιέχουν κατι ίσως επικίνδυνο; (ποιος νοιάζεται –τα πανώ να αναρτούμε στο δημαρχείο και τη δουλειά μας τη κάναμε -μεχρι εκεί – αυτό ξέρουμε αυτό κανουμε).

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK