< Όλα τα θέματα

Ασκεπής κάδος απορριμμάτων

Στην οδό Πόντου υπάρχει κάδος απορριμμάτων ο οποίος δεν έχει καπάκι έχουμε ενημερώσει το γραφείο καθαριότητας πάνω από 10 φορές αλλά ο κάδος παραμένει έτσι με αποτέλεσμα να υπάρχει έντονη μυρωδιά, οι γάτες πετάνε τα σκουπίδια εκτός και υπάρχει κίνδυνος για την δημόσια υγεία.. ..
Παρακαλούμε να δοθεί επιτέλους μια λύση.. …

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK