< Όλα τα θέματα

Αποκομιδή Μπάζων από πεζοδρόμιο, στην οδό Ρούμελης και Καραΐσκάκη 114.

Καλησπέρα σας,
θα ήθελα να ενημερώσω το τμήμα καθαριότητας ότι στην οδό Ρούμελης και Καραΐσκάκη 114, εδώ και πολλές μέρες,υπάρχουν δίπλα στον κάδο και εφαπτόμενα με την μάντρα του καταστήματος μας αρκετά μπάζα και ξύλα.
Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να δημιουργείται μια πολύ άσχημη εικόνα για την γειτονιά και το κατάστημα μας επίσης.
Ακόμη μεγαλύτερης σημασίας είναι ότι δημιουργείται ένα βουνό- σκαλοπάτι στην πλαϊνή πλευρά του καταστήματος,
με αποτέλεσμα να είναι εμφανής ο κίνδυνος να διευκολύνεται κάθε είδους παραβίαση της ιδιοκτησίας μου.
Θα ήθελα να παρακαλέσω για τις απαραίτητες διαδικασίες το συντομότερο δυνατόν από το αρμόδιο τμήμα του δήμου για να αποφύγουμε τυχών άσχημα αποτελέσματα.

Υ.Γ. Τα συγκεκριμένα υλικά είναι στο σημείο αυτό για πάνω από 40 ημέρες.

Με εκτίμηση,
Σαββίδης Γιώργος
6981557705

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK