< Όλα τα θέματα

ΑΝΟΡΘΟΛΟΓΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΚΑΔΩΝ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΑΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ

Από τη διαταύρωση— Τ —-Συνταγματάρχου Γιαννούλη και Αιγίνης , μεταφέρθηκαν οι δύο κάδοι στην διασταύρωση Αιγίνης και Θερμοπυλών εδώ και ένα μήνα περίπου. Οι οποίοι είναι πάντα άδειοι.
Ο προϊστάμενος καθαριότητας -προφανώς για να τιμωρήσει τους ιδιοκτήτες όλης της οδού Αιγίνης-και απέναντι στη Σχου Γιαννούλη, γιατί όλοι ταλαιπωρούνται από τα πεταμένα σκουπίδια εκτός κάδου όπως φαίνεται στις φωτογραφίες και από τις οσμές είναι καλοκαίρι πλέον και τις μύγες και τα κουνούπια.
Δεν τιμωρείτε μόνο τους κατοίκους στη συγκεκριμένη πολυκατοικία, (κατά τη προσφιλή σας μέθοδο) όλους τους εκδικείσθε, γιατί;; Υπάρχουν μωρά και μικρά παιδιά ακριβώς στην αρχη της Αιγίνης-τι σας φταίνε τα μωρά δεν μπορούμε να τα βγάλουμε στο μπαλκόνι;;
Γιατί δεν μεταφέρατε και τους τρείς κάδους στη γωνία με τη Θερμοπυλών, ούτως ώστε όλοι να γνωρίζουν ότι πρέπει να μεταφέρουν εκεί τα σκουπίδια τους; Αφήσατε ένα κάδο ενώ ξέρετε ότι δεν επαρκεί, μόνο και μόνο για να τους επανεφέρετε με το δικαιολογητικό ότι ενας δεν αρκεί.
Αυτή τη κουτοπονηριά εχετε, γιαυτό η πόλη μας δεν έχει καμμιά ελπίδα, οσο είστε εσεις στο δήμο.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK